Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace hry a chyba?

Zdravím mám problém po dlouhé době jsem si chtěl zahrát hru oblivion tak jsem dal instalační disk do DVD a vybehla na me tabulka kde nebyl žadnej instal ale rovnou play. Bohužel vím že oblivion už dávno v pc nemám takže je to nějaka chyba když dám play hodí to hlašku že to nenašlo launcher a když v disku najdu setup tak se to načíta pak to napíše jestli chcu oblivion uplně odstranit dám ano a prej to bylo uspesne dokonceno ale zase je to stejné jako na začatku. PRoste tu hru nemám v pc ale nejde nainstalovat je to s originalního disku a pro jistotu sem mel pujčený jiný oblivion od kamaráda a to je to stejné prosím o pomoc díky.

Takže sem to udělal pres ty Přidat/odebrat a je to furt to stejné vubec to nezmizelo od tama. Dále sem smazal vše co se tykalo oblivionu v program files a v dokumentech :( pomuže restart pc? Ještě tam bylo něco o registrech co snima?