Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parametr pro otevření dokumentu na určité straně

Zdravím,
nevíte někdo, jestli existuje nějaký parametr pro otevření dokumentů na určité straně?

Myslím tím, že např. za webový odkaz na PDF by se přidal nějaký parametr s číslem strany a po otevření by tam program rovnou skočil.

Myslím, že by bylo praktické, kdyby se taková maličká vychytávka nějak celosvětově ujala.

Myslíte, že kdyby se to řešilo, bylo by nutné to aplikovat do programu, který dokument otevírá, nebo myslíte, že by si s tím poradil sámotný webový prohlížeč?

Díky moc! Já chvilu hledal, ale neuspěšně, tak jsem napsal feature request do Adobe fóra, který jsem teď musel smazat.:-)

Funguje to i v Acrobat 9 Pro. Nicméně pouze pokud PDF otevírám přímo v browseru pomocí pluginu.

Nevíš takhle z hlavy, který plugin do browserů je méně náročnější a rychlejší, jestli by se mi alespoň na otevírání v prohlížeči nevyplatilo přejít na plugin Readeru.