Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 12 V vetev

Neda mi to spat u 260 GTx pisou az 40 A na + 12V vetev a jak koukam na Blue Storm II 500W kterej ma 18 A na 2 x 12V vetev neni to malo ?

Ked to pisu u grafiky, tak to je predsa len udaj zhruba, ptz nemozu vediet aky mas zbytok PC, nie? To vobec neuvazujes ked nieco robis?
Nechapes ze to zavisi aj od toho jaky mas CPU, chipset, a co vsetko ma ten zdroj este napajat? (a co si sem vobec nenapisal)?
36A by malo stacit (ked nemas najvykonnejsi CPU aky existuje), ked nebude stacit tak to pri hrani urcite spoznas.