Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřesunutelné soubory

Dobrý den,
Provádím defragmentaci.
Při defragmentaci
Systémového disku to ukazuje nepřesunutelné soubory.
Přitom na disku by žádné být neměly.
Stránkovací soubor mám naveden na jiném fyzickém disku.
O jaké soubory na tom systémovém se může jednat? Systém volume information?
Děkuji

Moze byt aj system volume info (mozes skusit vypnut fciu obnovenie systemu, ovl.panely - system), alebo aj ine subory napr. subory na startovanie si uklada system do extra rozsahu sektorov, ptz tie subory specialne defragmentuje zakazdym ked je PC 10minut vklude.

Skontroluj si aj ze ci naozaj nemas na C: subor pagefile.sys (systemovy skryty).

Inac vobec to neries, nechapem preco ti to vadi. Zle sa ti spi?