Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vypiná se mi battlefield 2 multiplayer

venge. když hraju battlefield 2 pripojim se na server chvilu hraju a potom se mi vypne celá hra pokaždé jindy ale když hraju single player tak se to nedeje .kdyz sem to nainstaloval kámošovy tak to dělalo taky.hra je neni original. nevi nekdo co s tim esi to nekomu taky nedela nebo tak. dikes

je ti líto utratit 300Kč? Tak tu hru nehrej a nefňukej že ti nejde (a ještě ze sebe nedělej piráta-pitomce). Já ji kupoval ještě za 1200Kč a rovnou ti řeknu, že za ty stovky hodiny parádního hraní bych za ni dal i dvojnásobek. Je to jedna z mála her, které hraju. Navíc za pár týdnů tu je patch 1.50 a tvá pirátská kopie přestane fungovat úplně.