Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizející Dvd mechanika

Čusík chlapi,už jednou jste mi dobře poradili a teď potřebuji znovu.
Mám problém s mechanikou Dvd TSSTcorp CDDVDW SH-S203D.
Občas se mi stane ,že se Pc začne kousat,a pak když se podívám na tento počítač zmizí Dvd mechanika.Jako když tam není.Tak musím restartovat a znovu se objeví.Je to divné ,ale je to tak.Měnil jsem základní desku,paměti,zdroj,Dvd mechaniku a stále se občas objeví tento problém.

Název základní desky MSI P35 Neo Combo (MS-7365)
Název modulu A-Data EXTREME DDR2 800+ Rychlost paměti DDR2-800 (400 MHz)
Celkem 3327 MB
CPU typ DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz (7 x 333)
Název OS Microsoft Windows XP Home Edition
Grafická karta ATI Radeon HD 2600 XT (RV630) Typ sběrnice GDDR4
Disk ID modelu SAMSUNG HD321KJ 320Gb

Předem děkuji za odpovědi

cituju někde z netu, klíčová slova jsou: upper lower filter

ci uz Vista alebo XP:
otvorte regedit (start / spustit / regedit)
najdi umiestnenie
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
na pravej strane uvidite upper a lower filtre
vymazte obidva a restartujte PC .. funguje na 99 % .. treba potom preinstalovat napalovaci program ..

(kdyby tvé zlepšení nepomohlo trvale)