Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s italskými Vistami Business - je možnost počeštit?

Jedná se o notebook toshiba je k němu recovey dvd, ale visty jsou italské, prosím pokud někdo ví o možnsoti jak ty italské visty počeštit, budu rád za radu...
Změna předmětu, původně: Mám dotaz mám ntb z italie s předinstalovanými vistami business je možné ty italské visty nějak poče (mif)
Změna kategorie, původně: Software (karel) (mif)

jediná možnost je sehnat instalační médium v češtině, nainstalovat znovu /předtím si sehnat ovladače a uložit třeba na flešku/ s tím že když použiješ číslo na instalačním štítku /zespodu notebooku/ tak to zaktivovat půjde ale stejně to nebude legální.páč u oem smíš měnit jazyk jen u vist ultimate. otázka kdo to zjistí:-ppříp kdo po tom půjde:-)