Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojit video s hdd rekordérem

Mohl by někdo poradit jestli se dá vyřešit následující-
Mám hdd rekordér ( set top box ) zapojen přes s-video do pc.
Chci připojit ještě vhs video.
Můžu vhs zapojit do scartu set top boxu a ten signál ze scartu bude posílat do s-video následně do pc?
A nebo ve spotřební elektronice jsou průchozí akorát scarty?
Nebo jiné řešení?
Děkuji

A uz ta niekedy napadlo ze to zavisi od znacky/typu?
Pruchozi neni nikdy nic, zavisi od toho ci ma ten settopbox vobec nejaky vstup a ako sa da na ten vstup prepnut. Vsetko je zvycajne v navode.
Co chces robit? VHS len pozerat na TV? (v tom pripade pripojit VHS priamo na TV). Alebo vie ten tajny rekorder aj napalovat aj DVD disky?

Ktora TV s SVideo vstupom nema ziaden dalsi vstup? Ani Cinch?

Mas na tom aj Scart pre VCR, takze to prepoj (do spravneho Scartu) a malo by to fungovat. "Pruchozi" (v standby) to nemusi byt (skus), ale ked zapnes settopbox a aj VHS tak by to malo davat na (vsetky) vystupy VHS. V navode je o tom prd, takze to musis vyskusat.
Ked to nepojde tak si over ci mas plny Scart kabel (aj pin 8) a napis ci mas aspon ciernobiely obraz z VHS, alebo co sa deje. Pohladaj v menu settopboxu ci sa neda prepnut kanal na "AV" (skus kanal 0 apod)