Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ramka - dotaz na rozšíření (kompatibilita s jinou značkou)

Zdravím potřebuji poradit chci si dokoupit ramka do pc ale bojím se o pc.
Zakladní deska ma -dual channel DDR 2dimms 800/667/533 až na 2gb

V pc mam 1x geil 512 (667)

kdyz se podívam na zakladovku mam tam pro ramka dva sloty hnedka vedle sebe Oranzovej a zelenej v jednom s tech mam svoje ramka do druhych bych koupil jinou znacku od A-data : A-DATA DIMM 512MB DDR2 667 MHz
šlapalo by to? Díky

Změna předmětu, původně: Ramka (host)

No nedá nemužu je sehnat jinak Everest ukazal že mám tyto ramka: DIMM1: GeIL CL3-3-3DDR2-533 512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM (5-4-4-11 @ 266 MHz) (4-4-4-11 @ 266 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz)

Pokud byste našli tak bych byl vděčnej.
Strach o pc : stres, uzkost, nervové vypětí atd..
ps: já myslel že je to tu jen pc poradna.

Bezproblémové řešení je koupit si kit buď 2x 512 nebo líp 2x 1GB, vše 800
a původní RAM prodat. Nebo se poptej u kolegů, jestli někdo nemá RAMku
navíc, možná taky uvažuje o rozšíření a starou RAM by prodal za malý peníz.
BTW, v bazarech je RAMek plno za babku a obvykle dávají 3 dny na vyzkoušení.