Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Je mi 13 a chci začít programovat - v čem?

dobry den chtel jsem se jen zeptat je mi 13 a chtel bych zacit programovat uplne od zakladu ale potreboval bych poradit s jakym programem, a pokud mozno tak sem hodit nejakej ten odkaz na nejakou tu stranku s navodem a s programovacím jazykem.
dekuji za kazdou radu
:-):-):-):-)

Změna předmětu, původně: Programovaní (host)

Funguje to takto :
Ty řekneš CO, odpověd je V ČEM.
Případně takto :
Ty řekneš PROČ, odpoved je v ČEM

Jazyků, a způsobu programování je spoustu a volí se to dle toho co chceš dělat. Na začátek se jistě vybírají JINÉ jazyky než pro pokročilého, ale nikdo netvrdí že je nejde přeskočit. Či optimalizovat snahu o dosažení cíle.

Nešlo by ten nadpis změnit? Děkuji ... nechci do toho hostovi šahat, ale dost mi to deprimuje.

Ja myslim ze nadpis je uplne vystizny a inac je to copy-paste z prispevku tak neviem co sa ti nepaci :) To ze ma 13 moze byt uzitocna informacia (napr. necakame ze plynule hovori anglicky apod), a je to inac aj pekne ze sa chce uz v 13 nieco navyse sam naucit, a je dobre ze to napisal.