Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí PC-chyby (error)

Včera jsem vypínal PC. Najednou skočila tabulka, že explorer.exe neodpovídá (poté, jestli odesílat/neodesílat zprávu).

Poté se zobrazilo ukončování nějakého procesu (Conections Tray)
Potom se zobrazilo ře dwwin.exe s enemohl inicializovat, protože se PC vypíná
Potom se nakonec zobrazilo Runtime error at 216 on ?????? (Otazníky jsou divné čísla).

Až poté se PC vypl.

Jsem chvíli po reinstalaci (Reinstaloval jsem proto, že to dělalo více chyb, mezi nimiž byla i tato)..
Jako prase jsem se nechoval.

V prohlížeči jsem našel 113 chyb =-O k datu, kdy jsem PC vypínal. Systém chyby nehlásí, ale Spravovat-Prohlížeč událostí-aplikace - v tom je těch 113 chyb.

Tělo oné chyby (všechny jsou stejné) -
Zdroj - Application Error
Kategorie - 100
ID události - 100

Chybující aplikace , verze 0.0.0.0, chybující modul unknown, verze 0.0.0.0, adresa chyby 0x00000000.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

--------------------------------------
Čím by to mohlo být ?
Nemám v PC třeba nějaký špatný ovladač? - grafika/chipset..
Blbé je, že to neudělá při každém vypnutí PC, takže ověření, jestli jsem to (případně) opravil bude trvat třeba tak měsíc-dva.

Každopádně, čekám na vaše rady, které mi doufám pomohou

http://viry.cz/forum/viewtopic.php?p=295697&sid=6e 4a78567d75744fcd3df9558669e5a1

osobně bych se podíval do prohlížeče událostí, co (časově i jmenovitě) odpovídá této chybě - a zkoumal příslušný zdroj události.

free bonus:

Jako prase jsem se nechoval.

jestli používáš účet správce (jako 99% samoadminů), nemůžeš to nikdy říct s jistotou, pokud ti trvale neběží process explorer a registry monitor.

Conections Tray je nieco co zobrazuje v tray (vpravo dole) aktivitu siete apod, jake tam mas sietovky, wifi karty apod? Si pripojeny na nejaku siet ked to vypinas?
Skusil by som preinstalovat najnovsie ovladace/aplikacie pre sietovky, wifi apod.

P.S> prezri tych 113 chyb ze co v nich konkertne je. To su vsetky rovnake so ziadnymi informaciami?

Nemusis hadzat ziadne logy len to prescanuj v nudzaku ci nenajde nejake svinstvo.

Ta sietovka to je co zac? Integrovane na doske alebo karta? Dost neznamy vyrobca, mam trochu pochybnosti ze to bude mat 100% funkcny SW/ovladac. Skus najnovsi ovladac k tej sietovke (web vyrobcu dosky na ktorej ta sietovka je, prip. web vyrobcu NB ak to je na NB).
P.S. ked to je PCI karta vyhod to a pouzi nejaku slusnu sietovku (intel, realtek, dlink)

Jake mas nainstalovane programy ktore maju nieco spolocne so sietou? Nejake dodatocne firewally, ochranne suite apod? Ak ich mas viac skusil by som odisntalovat.

Kategorie - 100
ID události - 100
Chybující aplikace , verze 0.0.0.0, chybující modul unknown, verze 0.0.0.0, adresa chyby 0x00000000.

Tieto chyby sa obvykle vyskytnú,pokial je nejaký program zablokovaný integrovaným firewallom/alebo iným/ alebo hardwarovou DEP funkciou procesora,prípadne pokial nemá prihlásený užívatel dostatočné práva na spustenie/riadenie dotyčného programu.Pokial sa to vyskytne pri vypínaní pc,znamená to obvykle to,že je zahltená pamäť a zaplnený temp súbor a niektoré programy v pamäti sa nestihli ukončiť v čase,ked sa systém už pripravil na vypnutie,ID udalosti 100 s kategoriou 100 s verziou 0.0.0.0 na nulovej pamäťovej adrese obvykle znamenajú len nepodstatné chyby,ktoré obvykle zmiznú sami od seba a nieje potrebné robiť žiadne opatrenie,nanajvýš v prípade opakovaného výskytu tejto chyby u toho istého programu nastaviť prístupové práva pre konkrétnych užívatelov pre konkrétny program a nastaviť výnimky v DEP a v používanom firewalle pre program,ktorý je používaný a opakovane blokovaný.