Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta IV na WIN 7 RC (7100 build)

Ahoj.Vyzkousel jsem skoro vsechny beta verze windows 7,ale na tomto RC se mi nehorazne gribe gta 4 pri hrani na klavesnici.Kdyz hraju na gamepadu,v pohode.Nevite cim to je?Na predchozich buildech to nedelalo.Kdybyste poradili,bylí byste hodni.Ale nechci slyset :Co zkousis BETA verzi,kdyz tomu nerozumis.nebo narazky jineho typu.Diky

Hry řešíme tu: hry.poradna.net (Kurt)

A co chces pocut? Nepouzivaj nedorobenu verziu OS, ale nahod si normalny windows. Tam podobne problemy mat nebudes. To je tak ked si dneska hocico instaluje kazdy amater...na riesenie podobnych problemov mas mat vedomosti, inac nemas co pouzivat beta a RC verzie operacnych systemov. Co myslis, preco ma full Windows 7 vyjst az v jeseni? Este tam je co doladovat. Nehovoriac o tej neoptimalizovanej a spackanej sracke menom GTA4, ktora ma problemy sama so sebou, a nieto este s nejakym windowsom...

Lol, no neviem kto je lepsi kandidat na psychosa, ked tu obranujes nejaky paskvil, ktory musis hrat na tak malych detailoch, ze vyzera jak hra spred 3r. Na plynulu hru pri nastaveni ked to aj nejak vyzera bohuzial este neexistuje CPU ani grafika... Dakujem pekne. Je mi luto uboziakov, co si to este aj kupia.

Mne moj CPU staci na veci co hram, choj si honit ego (a PC) inam. Odkial si zobral, ze ti to zarucene pojde na RC1? Keby si nebol taky amater, tak by si davno vedel, ze podobne problemy mas cakat. Nieje to len windowsom, ale aj zalezitost ovladacov, atd.