Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta písma xp

kdo dokáže poradit.Po nainstalování písma mi po restartu písmo zmizí a místo něho jsou jen nějaké symboly.Už jsem z toho na nervy.Díky všem

tento pocitac, v menu mas niekde vlastnosti zlozky, tam su niekde zaskrtavatka a tam to zistis (zobrazovanie skrytych suborov a ina polozka zobrazovanie skrytych a systemovych suborov.
Subory fontov su v C:\Windows\Fonts
Mas tam nejake subory?

P.S. skus nakopirovat na flash vsetky (aj skryte systemove) subory z C:\Windows\Fonts z notebooku, a nakopiruj subory z flashky normalne ako subory rovno do C:\Windows\Fonts na desktop. Nastane pri tom nejaka hlaska? (ze nemoze nieco skopirovat?) Ak ano, tak co presne nevie skopirovat?
Potom len otvor ovladacie panely - pisma a zatvor. A restart.

mám zaškrtnuto zobrazení skryt.souborů a nezaškrtnuté systémových souborů.Ve Windows fots data písma jsou ale v ovladacích panelech-písmo se ztratí už při běhu pc.Hlasí to že to písmo nelze nainstalovat soubor randfont dll. je neplatný.Po ok to nainstaluje dalších sto fontů

to zkusím.Ted jsem zjistil jednu věc:v nouzovém režimu mám účet uživatele který v normálním režimu vůbec není zobrazen.A ten funguje i s písmem.Když ale otevřu v průzkumníku win/fonts tak se nezobrazí také žádná písmena jen složka data(v levo) a po jejím rozkliknutí se vpravo normálně objeví všechna písmena.Stále jsem v tom režimu .Po zkopírování písma včetně skryt a system. souborů do sl. font to tam zase vydrží jen do zavření okna.Písma ale stéle fungují ale jen vtomto ůčtu

Krato, jen aby tam nemel to cos uz psal, podle meho ta aplikace toho vira pracuje s diskem a pretahuje si data z adresare do adresare, protoze jinak by to bylo videt, navic ne vsechny fonty jsou -h hidden, takze nakej by se precejen mel objevit, testnul bych to nakym obrazkem soupnout ho tam zda vydrzi, pokud ne tak ten mamlas vir bere jakykoliv soubor. :-D
Podle meho bude v te slozce data + nekde v systemu zalezlej, project to hijackthis a soupnout sem >> www.hijackthis.de popripade si log vypis ponechat a vlozit na viry.cz