Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatuhávání windows

Ahoj,
potřeboval bych poradit s jedním problémem. Jde o to, že se mi občas znenadání
zastaví veškeré procesy na mém počítači, systém prostě "zatuhne".
Nejčastěji se to stane několik minut po zapnutí počitače,
někdy se to po opětovném resetování opakuje i několikrát za sebou. Zkoušel
jsem nastavení poslední funkční konfigurace či obnovení systému, nakonec jsem
Windows přeinstaloval, ale problému jsem se nezbavil. Zjistil jsem, že možná
souvisí s myší, protože při vytažení myši z PS2 také přestal počitač pracovat
(s výjimkou větráků),a to i v BIOSu, nebo se to stalo po opětovném zasunutí myši
do PS2 vstupu, v nejlepším případě myš po zasunutí pouze nefungovala. Zkusil jsem
koupit novou baterii do základové desky i koupit novou myš (USB), ale můj
problém se tím nevyřešil.Otestoval jsem pevný disk pomocí programu OnTrack Data Advisor
(všechny testy kromě Complete), ale disk i operační paměť je zřejmě v pořádku.
Vím, že asi nedostanu přesnou odpověď, ale rád bych alespoň věděl, v čem by mohla být chyba.
Mám motherboard Jetway V266B, procesor AMD Athlon(tm) proswssor 1,81 GHz,
768 MB RAM, Windows XP Professional.
Děkuji

Pokud nemate nic pretaktovano, videl bych to na problemy na desce. Byd je tam neco spatne dotlaceno (otevrit a vse poradne zasunout), nebo je nekde neco ulomeneho a pri pohybu dojde ke kontaktu a ke skratu (dedukuji z te mysi). Nebo to muze byt taky neco jinyho. Treba nejakej graf. ;-]

PrasatkoPee

Tiez si myslim, ze to bude nieco s hardwarom. Bud je volaco zle zasunute, alebo naozaj ten zdroj. Softwarovu chybu by som vylucil. Ale zase na druhej strane software spolupracuje s hardware. Takze chybu hladaj v hardware. Skus mozno uplne vybrat grafiku a spustit komp na standard VGA. Potom sietovku ak nie je na doske a tak dalej. Len postupnym skumanim to zistis...