Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s opravou instalace windows...

Ahoj, nemohl by mi nekdo poradit? Nainstaloval jsem si Adware 2008 a kdyz jsem dal restart tak mi vybehlo na obrazovce ze je soubor windows/system32/config/sytem poskozen nebo stracen a ze musim dat opravit z cd.Kdyz to udelam a zmacknu R opravit tak se to pta ke ktere instalaci systemu win.se chci prihlasit? nevim co tam mam zadat...dik moc

Takhle říkají tzv. piráti programu Ad-Aware, myslíš snad ten? Jestli sis ho stahoval pod tím uvedeným názvem z nějakého torrentu, třeba k tomu byl jako bonus virusek.

je soubor windows/system32/config/sytem poskozen nebo stracen

A co to hlásí doopravdy?

Mazat cookies jde jednodušším způsobem, víc ten program neumí.