
Vraceni NB ze servisu
Zdravičko mam jen technickou možná je to blbost ale prostě se mi to nelibi a to že sem svuj notas reklamoval už 2X jednou vyměnili celou desku podruhe HDD a jde mi oto že před vyměnou ledka v Zzz režimu pohasinala a rožinala plynule ted mi to blika pusobí to dojmem poruchy až a jde mi toto jestli mi tam nedali starší komponent protože mi to tak přijde dle ty diody možná je to blbost ale co vy na to ?
Zřejmě jiná revize desky nebo verze biosu.
CO jsi mam představit pod pojmem revize desky ?
Revize desky je. zjednodušeně řečeno, její verze. Výrobce obvykle nevyrábí pořád to samé, ale "inovuje" nebo i inovuje. No a když provede nějakou změnu, tak se změní číslo revize.
Není povinen mi tam dat ten samy komponent čili v tomto připadě tu desku ?
Pusobí to ja 486 :/
On třeba není už původní díl k dispozici... Funkčně je to obvykle stejné, má to vychytané starší mouchy a přidané nové. Které se odstraní další revizí.