Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím pomoc,černa obrazovka

ahoj moc prosim o pomoc,dnes najednou me hrozne zpomlil internet ze se ani nenačte stranka,tak jsem dal obnovení systemu ale nepomohlo to proto jsem nastavil nouzovy rezim podle tohoto navodu:
Na jiný způsob, jak spustit systém Windows XP v nouzovém režimu je pomocí nástroje Pomůcka systémové konfigurace:

Krok: 1
Klepněte na tlačítko Start> Spustit> zadejte příkaz msconfig a klepněte na tlačítko OK

Krok: 2
Nyní se Nástroj pro konfiguraci systému se objeví. Jděte na záložku BOOT.INI, podívejte se do / safeboot možnost, klepněte na tlačítko OK a restartujte počítač, pokud výzva. Ujistěte se, že si uložíte všechna vaše data a zavřete všechny programy před restartováním!

Když chcete ukončit nouzový režim, otevřené MSConfig opět přejít na kartu BOOT.INI, zrušte zatržení / safeboot, restartujte počítač a při výzvě

....a obrazovka zčernala a počítač už nereaguje....prosim muzete me poradit co mam delat?dekuji

tak uz jsem zase o kus dal....chci vam tedy podekovat ze to se mnou takto resite protoze jinak bych byl uplne bezrady...
Nyni uz nabehl windows
ale pri kontrole systemu na souboru D me to vzdy zamrzne i kdyz preruším kontrolu disku....vzdy na tom samem bodě....