Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem int. proh. opera

Zdravím nainstaloval jsem si Operu.Importoval oblíbené z internet. exploreru pak si si do zálohy zálohoval oblíbené záložky z Opery.Problém je v tom že mi Opara si pokaždé vytvoří soubor (opera6.adr) asi s novými záložkami, ale ulkoží to na místo odkud jsem si ji prve instaloval.Nemůžu nikde najít jak to změnit.Nepomáhá ani přeinstalace Opery.

naimportoval oblibene a protoze Operu nainstaloval jako viceuzivatelskou, mel ulozen profil v adresari %Userprofile%\data aplikaci\Opera\Profile
A ten soubor je: bookmarks.adr

A protoze jako Operistu te vubec nezajima, kde bookmarky jsou, staci ve Spravci zalozke zvolit ulozit soubor nebo Ulozit soubor jako a mas to bez starosti.