Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké ovladače WiFi pro notebook s Intelem

Poradťe prosím, které ovladače si mám stáhnout a nainstalovat do notebooku pro wifi. Na výběr mám:

Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
Intel® PRO/Wireless 2200BG Network Connection
Intel® PRO/Wireless 2915ABG Network Connection
Intel® PRO/Wireless 2100 Network Connection

Síťový wifi adaptér je Atheros AR928x, router D-Link (802.11g/2.4GHz).

Nějaké ovladače již v notebooku jsou, ale jsou s nima problémy (=nejede to)

když najedu do "Ovládacích panelů - Správce zařízení" (mám XPéčka)tak tam ten Atheros vidím a je údajně vše OK (zařízení pracuje správně). Naopak v dolní liště OS (Win XP) mám ikonku, která mi při každým spuštění OS vyjede a hlásí "Problém s adaptérem - ovladač není nainstalován". Když na to kliknu, tak mi vyjede okno s titulkem "Nástroj pro připojení Intel PROSet/Wireless WiFi", který mi říká, že "ovladač není nainstalován". Co s tím, myslel jsem, že by to vyřešila ta výše uvedená instalace

OMG sak ked mas atheros tak jasne ze intel utilita hlasi ze nema ovladac. ODINSTALUJ VSETKY INTEL WIFI HOVADINY ktore si tam uz instaloval. Ovl.panely - Pridat/ubrat programy.
Ked tam nemas intel wifi tak tam ziaden intel wifi ovladac nikdy nebude ani keby sa ta intel utilita postavila na hlavu.