Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečnost účtu na Aukru

Proč se na toto ptám, včera otevřu outlook a co nevidim, dva mejly z Aukra s potvrzením o přihození na jisté dražené předměty, koukám jako výr a divím se který filuta a odkad získal mé osobní přihlašovácí údaje, heslo bylo při vytváření účtu označeno jejich systémem za vysoce bezpečné, skládá se z kombinace písmen a číslic, jsem si naprosto jistý že jsem jej nikomu nedával ani se o něm nezmiňoval, tedy se nemůžu ubránit dojmu že buďto nějaký šikula hekl mé údaje nebo v tom má prsty Aukro samotné, je tohle vůbec možné, to jsou na onom serveru naše soukromá data uchována s tak nízkým zabezpečením, máte s tímto někdo nějakou zkušenost? Tedy ne že bych kvůli tomu nespal, ale nemám z celého Aukra nyní dobrý pocit.

Samozrejme jsem to ucinil ihned, ale cerv pochybnosti dale hloda, kdo nebo jakym zpusobem...jsem si na 120% naprosto jisty ze me udaje znam jen ja, nikdo jiny, toto mi palice nebere, maji tam skutecne takovy bordel ci jejich system je deravy jak cednik?

Ale, ale, neni mi 15 a neposilam sve osobni udaje kazdemu smskama na pozadani. Moje posledni morce uhynulo pred cca 25 lety, ale mozna se trefil... hmm deravy PC?? Jak je to mysleno? spise bych to videl na problem Aukra. Admini se zatim neozvali, takze vim houby.

Edit: tak vidim ze ten problem nemam jen ja: http://aukro.cz/phorum/read.php?f=315&i=156065&t=1 56065&view=h
http://aukro.cz/phorum/read.php?f=315&i=156766&t=1 56766 byl jsem upozornen kolegou ktery tohle nahodou objevil pri procitani tamniho fora.