Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba 10000050

Dobrý den, mám problém s mojím starším pc (1,7ghz 256mb ram). Po instalaci jedné hry kterou prováděl 9-ti letý kluk :-) se pc totálně sekl, přišel jsem ze školy a rozlišení bylo snad 300x150 :-) (stará hra).Tak jsem to restartoval a po spuštění bylo rozlišení zase malé.Tak jsem to nějak změnil.Pak napsalo že se obnoví systém winodws(nerestartovalo se to) a zeptalo jestli chci odesat zprávu o problémech.Potom jsem v prohlížeči událostí našel, že chybí jakýsi soubor (Ovladač ialmrnt5 pro zařízení display \Device\Video0 se dostal do nekonečné smyčky. Blablabla) a od té doby tam jsou desítky chyb. Z toho asi 8/10 bylo s avastem.Poté po několika zkušebních vypnutí a zapnutí bylo vše v pohodě. Včera tu byl můj taťka na pc a pc se údajně restartoval (neví jestli se objevila BSOD). To jse stalo po spuštění internetu.
Dnes ráno jsem zapl PC a napsalo že se to zotaví a blablabla.V prohlížeči událostí bylo toto:
Kód chyby 10000050, parametr1 e1335024, parametr2 00000000, parametr3 bf8f9a01, parametr4 00000001.
Včera při tom resetu (údajně) tato chyba (v prohlížeci udalosti)
Kód chyby 000000ea, parametr1 feaffb30, parametr2 811d7198, parametr3 fe62da38, parametr4 00000001.
Typ chyby: při obou dvou system error.Mě to až tak to zotavení nevadí, ale nevím co s tím je :.(
Jo promiňte za tu slohovku

WINDOWS XP PRO sp2
jinak bylo vše normální, nikdy se to nestalo
Jo a nepiště prosím odpovědi typu (pokud jíinak nejde): přeinstal, vyhoď ten krám. Není to můj pc.

Takže jsem to zákřikl.
Při normální práci na netu se resetoval pc.
V prohlížeči událostí žadna chyba.
Mám zatrhnout možnost Nerestartovat pc při selhání?
A jinak jsem hned po tomto resetu dal obnovit poslední známou konfiguraci a uvidím.
Další rady už jsem zoufalý :-(