Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vkládání tabulek nebo grafů z Excelu do Powerpointu 2007

Ahoj všem zdejším odborníkům. Pokud potřebuji Excelovou tabulku nebo graf vložita do prázdné šablony prezentace v Powerpointu 2007, dělám to Ctrl+c a Ctrl+v, ale pokaždé se mi ta tabulka úplně rozhází i když by se do okna měla normálně vejít, nikdy není kompletní. Co dělám špatně ? Hledal jsem na Googlu, ale marně. Není na to nějaký fígl ? Děkuji za rady. Ptakos

Zkus použít volbu "Vložit objekt" (vytvořit ze souboru). Velikost vloženého objektu lze upravit (aby byl kompletní). Z excelu ti to vloží ten list, který byl aktivní při ukládání excel souboru (při více listech si tak můžeš zvolit).