Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převzorkování monitoru

Dobrý den,

mám monitor 22" (1680x1050) a chtěl bych si zahrát hru MSTS. MSTS bohužel nepodporuje toto rozlišení (podporuje jen 4:3) a proto bych rád, kdybych dokázal nastavit, aby se obraz automaticky na rozlišení (podporované hrou) 1280x1024 neroztahoval automaticky po celém monitoru, ale zůstali po stranách černé pruhy. Dohledal jsem si, že se to dá nastavit v panelu ovládání Nvidia (mám grafiku Nvidia)
faq-nvidia2.jpg.
Naneštěstí ale mé menu je anglicky a nikde jsem obdobnou možnost, jako je v českém panelu nenašel
zz.jpg.

Protože jste největší poradna v česku, snad mi odpovíte. V tomto odvětví nastavování se prakticky nevyznám, napište mi prosím, co ještě byste potřebovali případně vědět a kde to najdu.

Díky za pomoc.

ok, jsou 2 možnosti.. buď jsem dementní a nemůžu to najít... anebo mám monitor sračku... je pravda, že monitor jsem před půl rokem nijak moc neřešil... tak počítejme s tou druhou možností... já bych to rád udělal tak, jak je to na to, foru v návodu...

čím to může být, že v tom panelu nemám tu možnost převzokování? a jak je vůbec možné že mám eng panel? :D

teď jsem dál hledal, něco jsem zjistil, ale jedno mi není jasný... je možný že jedny ovladače mají to, co novější nemají? a celkově by asi mělo být jedno, jestli jsou ovladače anglický nebo český, ne?

Jestli chceš český ovladače, musíš stáhnout multijazykovou verzi. Není to tam sice popsáno, která z nich to je, ale když to budeš sosat, tak vyber verzi English (UK) - to je ta mezinárodní. Taky jsem se párkrát spletl.
Kdybych se mýlil, tak mě někdo opravte, už je to dýl, co jsem naposled sosal ovladače.

já se právě bojím nových ovladačů, aby se mi nesnížil výkon (už se mi to taky stalo) a tak jsem hledal jiný způsob.. problém je, že mám hlavně anglický ovladače a že se v nich neorientuji... ale dobře, stáhnu je.. díky