Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztratila se ikonka "Bezpečně odebrat hardware"

Prosím o radu-mám IE7 a ztratila se mi ne na ploše,ale dole na liště vedle hodin a avastu ikonka BEZPEČNĚ ODEBRAT HARDWARE,při odebrání mp3 tzv.natvrdo se ozve pouze kliknutí,bojím se,abych si nějak počítač nepoškodila,stalo se mi to teprve dnes dříve tam ikonka byla a před vyndáním kablíku jsem na ni klikla a objevilo se známé hlášení BEZPEČNĚ ODEBRAT HARDWARE,dá se tam nějak ikonka nainstalovat,poradí prosím někdo laikovi? A ještě dotaz-vymazal se mi našeptávač ve vyhledávači-hledej,též v IE7,dá se to nějak napravit? děkuji

Změna předmětu, původně: rada (host)

Ak sa dobre pamatam, mal by to riesit tento prikaz:
RunDll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll
(Alebo ulozit ako VBS script, pre buduce pouzitie, pomenovat napr. ako "RestoresRhIcon.vbs")

set shell=createobject("wscript.shell")
shell.run "RunDll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll"

Ahoj,díky za radu,ale systém mi podává hláškuže-systém nemůže najít soubor Runll32.exe atd.Asi mi nezbyde nic jiného,než si nechat za -hříšné many-to je nadsázka nahrát nový software,jak jsem se dozvěděla u prodejce,jinak se to prý obnovit nedá,když to hází tuto hlášku,jinak přeji dobrý večer

Díky moc,již se povedlo jak přes tu nabídku START a spustita i jsem to zkusila přes ten soubor,ikonka se objevila a po bezpečném odebrání USB kablíku zase zmizela,myslela jsem,že tam vždy ikonka na liště zůstane,ale asi to tak nemá být.Zřejmě jsem to včera špatně vypisovala,holt ty moje oči už nejsou to,co za mlada,ale kdo nic nezkusí,nic nezkazí.SORRY,omlouvám se za chyby.Ještě bych měla dotaz stejně tak jsem měla vedle hodin ikonku-takový jako zvoneček-,bylo to na úpravu,čili zesílení a zmírnění zvuku při hovorech na Skype,také se ztratila,nejsem si vědoma,že bych s ikonkou nějak manipulovala,tahle ikonka tam byla pořád,jinak děkuji a přeji hezké teplé odpoledne

Zdravím,pamětliva Vaší rady v nabídce Start v hlavním panelu jsem nezaškrtla SKRÝT AKTIVNÍ IKONY a nic i když jsou zaškrtlé,pořád stejně,tudíž jsem zkusila VLASTNÍ NASTAVENÍ UPRAVIT OZNAMOVÁNÍ zaškrtla ikonu BEZPEČNĚ atd.ZOBRAZIT VŽDY,nic se neděje.Měla jsem vloni PC v opravě,před ní jsem měla vedle hodin jakoby modrou bublinu se dvěma šipkama vlevo-skryté ikony,po klepnutí se ikony objevily,i ted ve VLASTNÍ NASTAVENÍ JSOU ZAŠKRTNUTY IKONY SKRÝT atd.např.ikona ICQ- NEPŘÍTOMEN,přitom tato ikona i jiné,které mají být skryty,skryty nejsou,asi na to kašlu,děláme co můžeme a nic,hezké odpoledne