Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows vista-problem s administraci

Dobrý den na svém PC mám nejakej bordel ve windowsech.Chová se jako kdybych nebyl administrátor když jsem.Nejdou mi odinstalovat programy.Vymazat složky z C přesouvat soubory na C zkrátka jakákoliv akce se souboury na C je nemožná.Nevíte co s tím?Děkuji

aha...takže nějaký super uninstalátor a viry k tomu. To bude pěkně zaneřáděnej PC :-)
Cos tim uninstalerem máš ??

to, že nod32 nic nhelásí že tam nic nemáš, neznamená že tam fakt nic nemáš.
Moje oblíbená věta - ještě řekni že je ten nod s crackem a fakt chytnu záchvat