Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Hry

Dobrý den, jsem začátečník a potřebovala bych poradit. Jde o stahování her, zkoušela jsem se poradit na chatu, ale tam mě odkázali, abych si šla hru koupit. Možná je to řešení, ale to co já dělá skoro každý, tak nevím proč by mi někdo neporadil??? Nevím jestli to je snad nelegální - stahovat hry?! Stahuji hry přes uloz.to a jiné stránky a nevím si rady jak dál pokračovat. Stáhnu dejme tomu 11 part. v raru, převedu je do kompu, ale nevím jak hru nainstalovat. Jednou se mi to ani nevím jak podařilo, hra se nainstalovala, jenže při spuštění po mě pc chtěl CD od hry??? Nechám tady svoje ICQ a kdyby se našel někdo tak hodný kdo by to blbé blondýně vysvětlil:-)390-550-226 Předem všem ochotným a trpělivým lidem děkuji!!!

Jak už naznačil JR, je to nelegální a dokonce trestné, navíc naši počítačoví "pomáhat a chránit" sledují právě tyto aktivity (tedy hlavně DC a webové warez diskuze).

Možná by bylo dobré napsat jména her, které chceš hrát, zkusíme ti poradit konkrétně, kde a jak takovou hru legálně získat (v případě, že je komerční, tak nalézt nejlevnější e-shop). Jinak spousta her je zdarma, dále pak existuje možnost nákupu starších her za velmi nízké ceny a konečně existuje tzv. abandonware (tj. staré hry, které se kdysi prodávaly, ale dnes už jsou volně ke stažení)

třeba: http://g2play.pl/c/cz/22/2/1/0/long/warcraft+3.htm l

nebo: http://g2play.pl/p/cz/76/command++conquer+red+aler t+3+ea+download+manager.html

poslední NFS: http://g2play.pl/c/cz/39/2/1/11/long/need+for+spee d++racing.html
můj oblíbený GRID: index.php
NFS prostreet: index.php

střílečky: index.php

doporučuju Battlefield2 - stará gamesa, ale já ji na netu hraju už 3 roky: index.php

vše je legální, s podporou výrobce, není třeba nic crackovat apod.