Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy se záznamem zvuku

venge když nahraju něco v záznamu zvuku tak dám nahrát pak stop a napise mi to k dokončení operace není dostatek paměti zvětšte pamět ukončením nekolika aplikací a když dám zrychlit tak se mi to zrychly a za tym je este pulka zkracene a zkratit to nende kdyz to dam tak to napise zas ze neni pamet. uz sem preinstaloval komp a furt to delá nevi nekdo co s tim

Teda víc prasácky psát neumíš?

Totéž mi dělá v XP(32 bit) na systému se 4GB RAMky. Odhadoval bych to na neošetřenou aplikaci (kdoví kolik let neupravovanou...) v nových systémech s velkým množstvím paměti, prostě nějaký buffer overflow. Něco jako Access ´97 :-/

Nahrávej v něčem jinem, v něčem normálním, třeba v Audacity (free, cz).