Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se síťovkou - prosim pomoc

Ahoj,
mám problém s nainstalováním notebooku Acer TravelMate 212TX... Jde o to, že chci nainstalovat síťovku (typ OvisLink Fast Ethernet Cardbus 32bit 10/100Mbps) která je zasunuta do O2Micro OZ6812 Cardbus controller... Prošel jsem snad milion stránek s ovladačema, ale jakýkoliv nainstaluju, tak mi pruvodce pridanim hardweru vyodi:

Dokonceni privodce pridanim hardwarru

BYl nainstalovan nasledujici hardware
10/100M Fasr Ethernet PCMCIA ADAPTER

TOTO ZARIZENI NELZE SPUSTIT (Kód 10)

a prostě se přesto nemůŽu dostat... Mohl by někdo poradit... Moc moc děkuji

Nemas prechadzat ziadnych milion stranek, mas ist na www.acer.com, niekde do sekcie support, najst si ovladace pre TVOJ NOTEBOOK, a tvoje Windows, stiahnut (aspon pre chipset a cardbus) a nainstalovat.

A k tej karte mas mat CD. Nemas? Co presne je na nej napisane, nejaka znacka/typ (na tej karte, nie v spravcovi zariadeni)

P.S. ked mas 2cardbus sloty skusit aj kartu strcit do druheho.
P.S.2. jake mas Win + servicepack?

z aceru jsem stahl vsechny ovladace co tam byli... bohuzel tam byli jen na grafiku, audio, modem... Jinak Pouzivam WINDOWS XP SP3, instalacni cd k tomu bohuzel nemam... NA kartě je napsáno FAST ETHERNET PC CARD, 32 bit cardbus, 10/100Mbps auto-negotiating... Ovislink... A z druhe strany FAST ETHERET CARDBUS FCC ID: MQ4FE2KVX
slot mam pouze jeden