Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spánek a úsporný režim

Čaute všichni. Potřeboval bych poradit jak nastavit bios aby v úsporném režimu a spánku se netočily ventilátory. Někdy jsem našel návod, ale byly to návody na jinačí biosy a nevím jak to nastavit v mém. Vím co tam nastavit, ale v mém biosu jsem to nenašel. Doufám že mi porádíte. Zde je moje základní deska i s manuálem kde je i o biosu. http://www.biostar.com.tw/app/en-us/mb/content.php ?S_ID=246 díky

Mas hladat nastavenie (je uplne jedno jak sa vola) v ktorom su moznosti k nastaveniu "S1" a "S3", a nemas vobec babrat do nastavenia v ktorom su hodnoty v minutach.
P.S. na starsich doskach moze byt na to jumper na doske namiesto nastavenia v BIOSe.

Pokial sa ti vetraky tocia aj pri hibernacii, tak to k tej hibernacii vobec nedojde a ostane to visiet vo Win (ovladace, vir, apod). V tom pripade by to vobec ani nemalo ist prebudit.
Takze ak konecne raz napises jasne ze co presne tam spustas a jak sa to potom sprava a ci to vobec ide prebudit, tak sa bude dat nieco k tomu poradit