Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tento Notebook ano,ne?

Zdravim vsechnz chtel bzch poradit jak si cenite tenhle notebook ? tady na screeny jsou parametry toho notebooku http://pictureup.cz/picture/verejny/388388notbukne asi.jpg .. v jake cenove relaci se pohybuje a jak je na tom vykonostne jestli je to slaby prumerny pocitac nebo neco takove ja se v nootebukach nevyznam tak se obracim na vas zkusenejsi :) diky za odpoved

V jaké cenové relaci se pohybuje si zvládne najít i cvičená opice. Parametry přece znáš.

A jak je na tom výkonostně? Na T602 luxus, na nové hry slabota. Nebo co chceš slyšet? Ty sám musíš vědět, na co ten notebook používáš/chceš používat a jestli ti jeho výkon stačí či nikoliv?

ja mam doma komp na hrani vykonny az az :) ale kdyz jedu mimo barak tak at jsem online na wifine nic vice na hry honepotrebuji ani tak neco jen tak na net a nejake papirovani kvuli praci jinak me nic vice nezajima.. a dival jsem se na netu googloval na ty parametry apod ale fakt tomu nerozumim notasum .. muzu ho mit za slidni cenu ale nevim jestli mam ho vzit nebo ne a ty komponenty co je v notasu mi nic nerika tak bych rad slysel nejakou cenu jak se v tomhle pripade pohybuje..

A nemyslíš, že by bylo jednodušší napsat, co to je za výrobce (dle obrázku IBM) a model a uvést tu "solidní" cenu a pak by někdo určitě napsal, jaký je poměr cena/výkon. Nebo si stačí otevřít stránky jakéhokoliv e-shopu s použitou výpočetní technikou, ten tajný model si tam vyhledat a porovnat cenu.