Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google toolbar notifier

Ahoj. V mxconfig- po spuštění jsem našel google toolbar notifier, že se automaticky spouští. Zakázal jsem ho, jen bych se chtěl zeptat, co to je. V PC mám google earth, takžýe to bude něco od toho. Co přesně to dělá ??

Tak sem koukal do Přidat/odeb. programy a mám tam : Google earth, google earth plugin, a google update. Co z toho mám odinstalovat ?? Popř. když to tam nechám, a budu mit stále vyplé v msconfig googletoolbarnotifier, hrozí nějaké "riziko" ??