Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesumici repro 5.1

Ahoj,
rad bych misto svych plastaku za dve kila:x: poridil nejake slusne reproduktorky, asi 5.1, i kdyz kvalitni 2.1 by taky nebyly spatne.
Hlavne chci, aby mely kvalitni zvuk a kdyz se zapnou a jsou bez signalu, resp. jsou pripojene ke kvalitni zvukovce (Audigy 4 apod.), tak aby z nich nesel ABSOLUTNE zadny sum, brum, susteni... zkratka aby byly potichu.
Mate nekdo nejaky tip? Jak rikam - jestli 2.1 nebo 5.1 nebo neco jineho, to je celkem fuk.

Jo a cena - nejlip tak do 5 000 a kdyz budou fakt dobre, tak do 10 000. Dekuji.

No pokud ti nebude vadit vrazit těch 10tisíc do "jen 2.1", tak zauvažuj o samostatných komponentech. Monozí sice něco na to namítnou, ale dá se to složit. Když to spočítáme:
3500 - subwoofer aktivní (já jsem tak koupil Magnat ještě rok v záruce, původní cena dvojnásobek)
3500 - reprobeny, nemusí být extra velký, když k tomu bude subík
3000 - starší AV reciver, popř zesilovač.

10 000 celkem

Ceny jsou buď bazarové, nebo na inzerát. Koupě beden na inzerát je bez rizika, pokud si pro ně přijedeš a podíváš se na ně v provozu, poslechneš, odhalíš poškození, to samý subwoofer a i ten zesik (tam není jistota bezchybnosti, ale záklaní funkce ozkoušíš). Ceny jsou reálné, případně se dá něco pořídit levněji a jinde popustit.
Nedávno jsem u nás v práci viděl konkrétně bedny AQ310 za 2500Kč. Ty by mohly stačit a bude to lepší , než logitechy.
Nevýhoda toho všeho je, že to zabere trocha víc místa.

Tazatel chtěl kvalitu do 10 tisíc. Z druhé ruky pořídí víc, než nové šumítka od výrobců počítačových komponent.

Repro z druhé ruky není problém vyzkoušet, poškozený reprák prostě poznáš.

ad. Stereo a Video - občas se mi zdá, že v tom časáku zapomínají, že nejsou jen lidi s vysokými příjmy, co by chtěli lepší aparaturu a taky tímto doporučením nahrávají výrobcům, samo sebou.
Z druhé ruky koupíš i o třídu vyšší materiál, než kdybys dal stený prachy za nový.
Až začneš vydělávat, poznáš o něco více cenu peněz a zjistíš, že budeš muset dělat kompromisy, na to, aby si řekl "chci a budu mít jen to nejlepší a nový", má jen málokdo. A tazatel má prostě limit. Nabídnul jsem mu kompromis vyšší kvality.