Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vložit soubory ze složek rychle do jedné

Ahoj lidi mám problem - mám asi 200 složek a v každé je jedinný soubor. Potřebuji je nějak rychle dostat do jedné složky. Postupné otevírání složek a kopírování jednotlivých souborů do společné složky je příliž zdlouhavé. Nevíte jak to udělat rychleji?
Mám tady také 2000 složek o jednom souboru a to už dělat postupně zabere celej den :-)

Předem díky za vaše rady.

PS: mám windows XP profesional SP3

Pokud mají všechny společnej nadřazenej adresář, či pokud mají nějaký společný jmenovatel, např. příponu, tak je dej vyhledat a výsledky označ (Ctrl+A) a pak už Ctrl+X a Ctrl+V do místa určení.
Jestli je těch 2000 složek všechny v jedné nadřazené složce, tak dej vyhledat všechny soubory *.*