Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI

mám doma internet příjmaný přes malou antenku TP-Link a je to vedene do routeru a na ten router se dá normálne připojit přes WIFI ale poskytovatel nejaky skryl sít ve vzduchu a nedal tam heslo slo by to nejak preprogramovat aby byla sít viditelná a bylo na ní heslo bez toho aniž bych musel volat poskytovateli??? moc díky za odp.

1. TP-link vyrábí routery a access pointy (AP), "anténky" rozhodně nevyrábí. (taky když přijdeš do autoservisu, budeš si stěžovat, že "ten oný kulatý nesmysl drhne?"
2. Nešlo. Poskytovatel moc dobře ví, proč to tak dělá, aby nenechaví amatéři nenarušovali funkčnost
3. Nešlo, jedno bezdrátové zařízení nemůže naráz zastávat funkci AP a wireless klienta (jedna výjimka je režim WDS, ale tuhle zhůvěřilost nikdo nenasadí, protože by přišel o značnou šířku pásma)
4. Pokud chceš mít doma bezdrátovou LAN, pořiď si ke svému routeru vlastní AP.

Já mam za oknem malou vsesměrovou antánku ve vnitr je routr nebo neco do ceho je ta anténka napojena a z toho routru je vyvedena jeste jedna vsesměrová antenka jak je na vetsine routeru a poskytovatel nám pripojil jeden NB na ten router pomoci wifi a pak tu wifi nekde skryl ve vzduchu takze se nani nikdo nemuze pripojit ani já se svým NB co mam pucené protoze tu sít nevidim