Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Direct x

Zdravím, prosím vás o radu. Potřeboval bych se kvůly nastavení dostat do
C:\Program Files\directx\setup - a tam změnit nastavení zvuku (je to kvůly staré hře,která na novýchpc nefunguje). Ale problémje, že tato složka je prázdná a není tam nic. Děkuju.

Jo upřesním to. Mám Windows XP prof., a je to hra Resident evil 3,takže docela stará záležitost. A jediná možnost jak ji prý spustit je v direktx najít složku setup a v ní vypnout akceleraci zvuku.... Ale direktx je prázdná složka nejsou tam ani skryté soubory.