Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat pc a nepřijít o věci,které jsou na nem uložené

Dobrý den.Mám otázku.Jak přeinstlovat windows xp home tak,abych nepřišel o data,která jsou v pc uložená?Nemám možnost zálohovat je na externí disk,protože je nějáký porouchaný(najednou je strašně pomalý,nedá se s ním pracovat,háže chyby apod.) a záloha na disky dvd se mi zdá jako hodně dlouhá operace.Děkuji za odpovědi.

Sežeň si někde nějakej starší HDD, připoj ho a zkopni data na něj, pokud ale těch dat bude extrémně mnoho, jinak flashku... Stejna 90% věcí bude na vyhození, takže žádná ztráta, vykopal bych fotky, osobní dokumenty, zálohy webových prohlížečů popřípadně a davaj formát, žádný sraní...
Pro sychr si ale bráchu k tomu vem, aby moh včas upozornit na věci, které jsou pro něj důležité...