Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který zdroj?

Zdravim, vybírám mezi Corsair TX650W a Cooler Master Real Power 620W něco mě říká že Corsair je kvalitnější ale nemá odpojitelné kabely, ale čert to vem... zajímalo by mě jestli je mezi nima velký rozdíl v kvalitě/výkonu ?.

Je to plne srovnatelne. Osobne bych vzal Corsaira (u me je to uz citovy vztah ;-)), ale jdi do toho, co je tvemu myokardu blize. Odpojitelnou kabelaz pokladam spis za minus (o jeden prechodovy odpor vic), ale nic tragickeho. Mrkni jeste na Chieftec a Seasonic. Obecne ale v teto cenove tride neudelas chybu.