Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photoshop 7 - kde by se dal koupit?

Hoj. NEvíte, kde by se dal koupit "starý" PS 7 ?? Viděl jsem ho u kámoše, a na mé práce by stačil. Na CS3/4 nemám peníze. Byl bych ochoten ho i stáhnout, ale nevím, jestli by policie přišla na to, kdybych ty práce publikoval na webu, že ho nemám zakoupený. Nevíte kde by se to dalo sehnat ??
Změna předmětu, původně: Photoshop 7 (Kurt)

to sa velmi mýliš,software ako corel draw,photoshop a spol značkujú všetky súbory,ktoré sú nimi spracovávané,takže odhaliť tieto informácie z obrázku je pre skúsenejšieho človeka až primitívne jednoduché, a dá sa z nich presne vyčítať,kto kedy a kde s tým súborom manipuloval.

čáu schanim program Abobe photoshop 7.0 měl sem jen skušebno verzy a vypršela mi licence a chtěl bych ceůej rpogram prosim tě schanim do 2tis mužu ho někde sehnat i stim čiselnym kodem? prosim sem kluk na vozejku a nemam co dělat prosim :(( muj email je EMINEMtwo@seznam.cz

co bys doporučil ?? Jinak. Jeden známý mi říkal, že si PS CS4 koupil za asi 800 kč. Nebyla to studentská verze, ale normálně legální, s kterou mohl výtvory prodávat atp. Nevíte, kde to mohl sehnat ? Já se ho na to (já vůl) zapoměl zeptat

Takže mám zajít do grafikcýho studia (nebo napsat mejl) a říct. dám vám 1 000 za jednu PS CS3 /CS2 . A buď to přijmou nebo ne ??

Nebo ne takhle, ale nějko "diplomaticky" - za kolik bystebli ochtni mi dát licenci ...

A ještě jedna věc. Kámoš má v PC Adobe Image ready. Je to celku šikovná věc (podle mě). kdybych už utrácel pravhy, taky bych to bral :-) kDyž si koupím ten photoshop, tak to tam bude, nebo ne ? Nebo si musím koupit celý to Suite ??

Ale tak jinak :-) (Vím, žeuž asi lezu na nervy).

Když tedy je můj požadavek Photoshop+Imageready, a aby ten photoshop měl warp (Tedy CS2 a výše). Co mám napsat tomu studiu - (zkreleně) - čau, sháním Creative Suite 2 a výše, za přijatelnou cenu. NEválí se vám to tam někde?