Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mista v siti

Ahoj ve škole mame PC propojene přes místa v síti a zajímalo by mě jak jsou propojene?Je to přes nějaky kabel nebo přes internet?A ještě jsem se chtěl zeptat jestli by se tak nedalo využit hrani Counter strike že by se na jednom PC udělala mapa a ostatni by se na ni připojili.Diky

"Místa v síti" je ikonka která ti pomocí obrázků vizualizuje to, co se většinou označuje jako "síť Microsoft". Odborně se potom mluví o SMB sdílení (Server Message Block). Asi to máte připojené v budově školy kabely, ale odsud to není vidět.

Obě hesla by měly být ve wikipedii.

Counter Strike je hra, s tímhle to nemá co dělat.