Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta

Se kterou TV kartou mate dobre zkusenosti? Dale dobra citlivost, kvalitni nahravani. Jde mi o digital, protoze kolem mne uz je jen analogova tma. Mam LEADTEK WinFast 2000, ktera je hybridni (analog i digital), ale na DVB-T nefunguje, proste nic nenaladim, na analogu fungovala, takze hledam neco lepsiho.

Mám dobré zkušenosti s LEADTEK WinFast 2000H, o které se už na poradně víckrát psalo. Samá kladná hodnocení, Tvoje záporné je první. Je to patrně nejlepší karta, pokud vůbec může být něco nejlepšího pro všechny.
Zkus prohledat poradnu, co se k této kartě psalo.