Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ucenie vb6.0

zdar. chcel by som sa naucit visual basic. vzhladom na svoje schopnosti by sa mi zisiel tutorial pre deti, alebo imbelicov. pripadne nejaka free ucebnica(sk,cz).
na webe som nasiel vb for kids a kopu tutorialov pre novacikov, ale je to dost neucelene, alebo nedostatocne. kto poradi? vdaka.

hoj právě pracuju na jednom webu o visual basicu. Myslím že je pro začátečníky a mírně pokročilé. Kdyby jsi chtěl poradit s visual basicem můžem se domluvit na hodinách vyuko po ICQ .Moje ICQ je 429-038-256...Adresa projektu je VisualBasic.kvalitne.cz