Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Optiplex GX 280

Ahoj, mám tady počítač Dell Optiplex GX 280 a potřeboval bych se dostat do biosu - F2=setup. Problém je vtom, že počítač nemá PS2, jenom USB, a při najíždění mi napíše "keyboard failure". Přitom klávesnice se zdá být funkční, na počítači v systému normálně funguje a jinou nemám. Nevíte, co dělám blbě ?

Nejjednodušší bude skusit sehnat jinou USB klávesnici, snad to jinou najde už během fáze inicializace. Některé staré krámy nejedou s novýma PS2 klávesnicema, tak proč by usb měla bejt nějaká výjimka a všechno mělo chodit se vším,že:-p

Ve windows ti to jede, protože klávesnici našel a ovládá windows, bez přičinění biosu.