Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sensor GPU

mám grafiku NVIDIA GeForce FX 5200 a ve speed fanu nevidím teplotu GPU čipu nevíte jestli tato hrafika má sensor a popřípadě jestli se dá nejak "dodelat"?? nebo jen obnovit ovladac?? dekuji za odpoved

ked to nema senzor tak teplotu zistis dotykom o chladic alebo nijak (pozor mozes sa popalit ked je to len pasiv).
Vyrobca grafiky by mohol dat nejake cidlo mimo chipu, ale v tom pripade by si videl nejaku teplotu z neho v speedfane (a v tom pripade treba napisat aj presne vyrobcu a typ grafiky, nvidia NENI vyrobca grafiky).

P.S. ak chces overit ci nemas nejake problemy kvoli prehrievaniu (ak mas grafiku s pasivom) tak PC otvor a skusobne nasmeruj nejaky dodatocny vetrak na grafiku a sleduj ci mas problemy aj potom.