Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smazaná data

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli by jste mi mohli poradit.
Mému příteli spadl včera na zem můj notebook. Když jsem ho zapla tak se mi začal přeinstalovávat software, udělala jsem znnovu uživatele, čas, datum... No a v počítači jsem nic neměla (fotky, videa, dokumenty).
jde to nějak najít - vrátit, nebo se s tím nedá nic dělat???

viděl bych to špatně.
pokud se začal přeinstalovávat soft, bývá to instalační záloha původního systému ze skrytého oddílu na disku - po startu se volá nějakou klávesovou zkratkou. její funkce je obvykle taková, že zruší celý disk, vytvoří nový a začne znovu instalovat = přepisovat data.
jakási šance by mohla být, kdyby uživatelé používali rozdělený disk (zvlášť systém, zvlášť data) - že by instalátor nechal datový oddíl napokoji.
takto je šance bídná, snad něco odhalí ta recuva.