Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tento počítač ikona v xp

Dobrý den.
Mám tu čerstvě nainstalován Windows XP bez jakéhokoliv SP.
Na ploše mám pouze ikonu koš.
Když najedu na tento počítač a šipkou se dám o úroveň výš, tak se mi zobrazí soubory na ploše a tam je ikon 6.
Jak tyto ikony ale zobrazit normálně na ploše?
Seřadit nepomohlo.
Měl jsem za to, že po instalaci tam minimálně tento počítač je.
Není ta instalace chybná?
Děkuji moc

Po instalacii to tam nikdy neni.
Objavia sa vsetky ked si v pravy klik na plochu vlastnosti nastavis styl Windows classic (to je vzhlad WIn ktory vyzera ako stare Win (2k, 9x atd)). Ked chces mat ten sialeny XP vzhlad tak pravy klik na plochu - vlastnosti - tam kdesi upresnit a si ikonky musis naklikat.

Alebo ked ti staci ikona tento pocitac, tak ten sa do povolit aj v start - pravy klik na tento pocitac - zobrazit na ploche.