Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze nainstalovat ovladač grafické karty

Chtěl jsem nainstalovat novější ovladač grafické karty Mobile Intel 965 Express Chipset Family- tj. verzi z roku 2009 za stávající 6.14.10.4873 z 18.9.2007. Mám notebook HP s oper. systémem XP Prof. Vždy když se to snažím nainstalovat,tak ta instalace ze začátku jede a pak mi to napíše: "instalovaný ovladač není pro tento počítač ověřen.Vyžádejte si od výrobce počítače příslušný ovladač",instalační program bude ukončen...Přitom ten stažený soubor je oficiálně stažen z www.intel.com pro danou grafickou kartu. Kde se stala chyba?

Chtěl jsem dát novější ovladač,neboť mi nešla jedna starší hra..Bohužel to nepomohlo. Hra mi jde spustit max. do rozlišení 1024x768 a jak dám na lepší rozlišení,tak mi to píše: "could not load OpenGL subsystem". Přitom normálně na ploše mám rozlišení 1280x800 a není problém. Direct X mám také 9.0c. Je tedy problém v těch knihovnách GL?