Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net-anténa NanoStation 5

Zdravím, zajímalo by mě, zda je lepší mít přijímací net anténu stále připojenou k síti, nebo zapínat jen pouze s PC.
Uvítám názory a zkušenosti, za reakce díky !!!

Myslim ze to je uplne jedno. Ja by som to vypinal (5W je dost ked sa to zere zbytocne 24/7 a hlavne ked ma clovek doma 10 takych veci vkuse zapnute alebo v standby).
Len v zime ked je trvalo pod 0°C by som to nechaval zapnute nech to uplne nezmrzne.