Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak naplnit cartridge u Epson Stylus DX?

Zdravím vespolek,
známý si pořídil multifunkční tiskárnu Epson Stylus DX 8450.

Podle toho, co jsem zjistil by do ní měly pasovat tyto náplně:
černá Epson C13T071140
azurová Epson C13T071240
purpurová Epson C13T071340
žlutá Epson C13T071440

Majitel si kdesi koupil resetovač čipu a plnící sadu (značku nevím), ale mám pocit, že ta sada snad ani není pro tuto tiskárnu. Na cartridgi totiž nevidím plnící otvor, i když v sadě byl vrtáček, netuším, kam tu díru provrtat? A na internetu jsem taky našel jen návody a videa pro jiné typy Epsonů.

Může mi někdo poradit, jak naplnit výše uvedené cartridge?

Díky.

Epsony su, co sa tyka naplnania cartridgi na toto maximalne nevhodne. Epson ma tak blbo robene tlaciarne a detekciu naplne ze to v 90% ani nejde. V plniacej sade by mal mat chlap navod, ze ako na to pre ktory typ naplne a ak to nieje pre tu tlacku tak smola. Na druhej strane - kupi si tlacku za x-tisic, ma mat aj na naplne. Resp. vyberat tlacku podla ich ceny, lebo tlacku kupi len raz, ale naplne este 20x...