Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Transf. Pack vs. VistaMizer

Dobré odpoledne.

Chci si na své xp home sp3 dát nějaký design visty... měl jsem oba tyto packy, ale ještě ve verzích vtp 5.0 a vm 2.5.

Tet jsou na stažení VTP 9.0.1 a VM 3.3.0.0 chci se zeptat, kdo to používá a jak to hodnotí. nechci, aby to bralo nějak moc paměti, jelikož mám slabší pc. dříve se mi zdálo, že vm vubec nezpomaloval pc a byl vyborný, ale nevím jak je to tet' prosím o zhodnocení apod. jestly se dá v pořádku odinstalovat. Díky všem za přispěvky. ;)

Pochybuju že zde najdeš spřízněné uživatele. Důvod je, že to je prasárna, žere to systémové zdroje a korektně to odinstalovat nejde. Nesleduju jaké to má buildy ale pochybuju že tyto chronické problémy se podařilo vyřešit.

Jestli do toho chceš přeze všechno jít, tvůj boj...

Teť fakt bije do očí. Fuj.