Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je váš názor na tenhle netbook

Kolega, který se mě jednou zeptal na můj přívěšek na klíčích a po mé odpovědi, že se jedná o USB flashdisk, mě začal považovat za IT specialistu, chce koupit tenhle netbook a ptá se na můj názor.

Já mám prehistorické miniVaio a k tomu komunikátor, takže se o tenhle sortiment moc nezajímám. Jediné, co vím je, že Asus je spíš na desky než na notebooky.

Kolega to chce hlavně na úřednickou práci na cestách; multimediální choutky nemá.

je to docela široké, bude se na tom slušně psát.
nízký počet řádků na výšku je taky daň za malý rozměr. a malá váha - pokud ji preferuje, bude spokojen.
ten atom je v tom dost líný, je dost chyba že neosazují atomové dvoujádro - ale nevím jak jsou na tom s xp home.